חיפוש

קליפורניה דרימינג - חלק ג'

בדיוק בגיל 40 נפגשתי עם אהבת חיי, עדי. מאז פסק הטרטור והרעש הפנימי.

2013 פעם שלישית ב 30 שנה בדרכי לסן פרנסיסקו, הפעם עם עדי. ממרומי גילי והמטוס אני נזכרת בביקור הראשון, כשהייתי בת 17 אמיצה אך חוששת ומנחשת מי אני?! שנים שרצתי אחרי גורלי ובאותו הזמן גם ברחתי מגורלי, משחקת מחבואים ומחפשת אותי. המטוס כבר נוחת ואני נזכרת גם בביקור עם אהובתי היוקרתית מודל 2003 עשר שנים לפני כן, במצעד שצעד לעברנו כאשר שתינו עוד לא באנו לקראתנו.

אז, ביולי 2013 הזמינו את עדי ואותי לערוך יחד סדנה על 'תקשורת' לחברת הייטק משגשגת. אם מישהו היה מספר לי לפני 30 שטמונה אופציה עתידית בחיי להגיע לכאן כשאהיה גדולה ולהעביר סדנה עם בת הזוג שלי... לא הייתי מאמינה למילה.

אחרי הסדנה שכרנו אופניים ודיוושנו לכיוון ה Golden Gate אותו גשר מוזהב שמייצג את החיבורים שערכתי בתוכי מיתמות תהומית אל עבר אימהות פנימית.

אנחנו רוכבות על הגשר וחוצות אותו במשך דקות ארוכות, הרוח נושבת חזק מסונכרנת לפעימות הלב שלי, אני רואה את עדי מדוושת לפני – אחרי – מצדי, מנופפת לי לשלום עם חיוך גדול.

באוטוסטרדה של הגשר טסות המכוניות והרוח שורקת לי חזק באוזניים – 'תעשי את זה לימור' אני שומעת קול קורא בתוכי, "תעשי את זה עכשיו! מה אכפת לך?! אף אחד לא שומע אותך חוץ ממך, הרוח חזקה על פניך הים הסוער מתחתייך, יאללה, מגיע לך לצרוח משמחה. תעשי את זה לימור, בשביל אותה ילדה אמיצה בת 16 , הכובסת מהרצליה סיטי זו שחסכה כל חודש את המשכורת הקטנה שלה כדי להטיס אותך לסן פרנסיסקו, זו האותנטית שחיה בקרבך וגרמה לך ללכת אחרי לבך, תעשי את זה". שכנעתי אותי .

עם יד אחת על הכידון והשנייה מתרוממת אל על מניפה אות של וי באוויר אות ניצחון של אהבה עצמית זו שגברה על המתחרה העיקשת שלה, הלוא היא הדחיה העצמית.

אני דוהרת על ה GOLDEN GATEN שלי ושואגת בקול רם, שניות ארוכות ובכל הכוח שלי:

ייישששששששש


21 צפיות
  • Facebook - White Circle

לימור תמיר

054-7640649

goodday1500@gmail.com