אימון אישי

 

לקבלת פרטים נוספים על הסדנה, לקביעת מפגש אימון אישי, או להרצאה מחלה היא יצירה

צרו קשר

 

שלום לכם,

עבורי מטרת האימון היא להביא אותנו מנקודה A  לנקודה B, לעורר ולהניע אותנו להתנהל אחרת.

אימון להחלמה רגשית ופיזית נועד לשנות תפיסה/גישה והסתכלות על מצבים שונים, תוך התמקדות בתפיסת העצמי ובמערכת היחסים ביני לבין עצמי.

הידיעה שבידי כל אחד ואחת מאתנו הכלים שיובילו אותנו אל 'דרך המלך' מנחה אותי כאשר אני משקפת לאדם ומסייעת לאמץ  זווית ראייה ובעיקר פרשנות שונה לאירועי המציאות.

כל מקרה לגופו ומניסיוני דרושים מספר מפגשים כדי ליצור שינוי תפישתי.

אני עובדת עם אנשים שיצרו חולי כזה או אחר בחייהם, וכן עם אנשים 'בריאים' על נושאים אישיים. מידי יום אני עדה לכך שכאשר הרגש שלנו מאוזן, הגוף הפיזי מגיב בהתאם ומצטרף לחגיגת החיים.

לימור תמיר

"Nothing is good or bad, until we make it so"

ויליאם שייקספיר
 

מתאמנים משתפים

קרוהן

הגעתי ללימור בתחתית של חיי - עם מחלת קרוהן פעילה מאוד, מוזנת ע"י צינור ישירות לווריד משקל 30 ק"ג בגיל 23, עם "חורים" במעי ועוד אחרי שנות סבל לא מעטות.
עברנו יחד תהליך אימוני ארוך, מעניין ומרתק. למדתי מי אני ומה אני בצורה מאוד מעמיקה, הבנתי למה ואיך אני מייצרת ללא מודע בעצמי את החולי שלי, את התהליכים הדלקתיים בגופי ומה בדפוסי חיי מעודד את זה. הייתה פה היכרות עצמית אדירה שכמובן הגיעה להרבה מעבר לעניין החולי והקרוהן.
כיום 5 שנים אחרי התהליך האימוני אני ב"ה בריאה, מאושרת, נשואה לאיש הכי יקר ומיוחד בעולם ופשוט שמחה עם החיים שלי וכמובן עם הבריאות שלי.
 לימור עצמה היא מתנה בפני עצמה! נעימה, מכילה, רגישה, כייפית, יצירתית והכי מדוייקת שיש.  וכן, גם כשהיה צריך "להיכנס בי", גם את זה היא תמיד ידעה איך לעשות בצורה חכמה, נעימה ומעוררת ללא פשרות.  ממליצה בחום לכל מי שרוצה להחלים ולעשות לעצמו טוב. מגיע  גם לכם!

חן

טרשת נפוצה

הגעתי ללימור מבוהלת מהבשורה על טרשת נפוצה ומהדרך בה הרופאים הציגו לי אותה.
פגשתי מאמנת ישרה וישירה, מחויבת ואנושית (בשבילי מלאכית!).
קיבלתי ממך תמיכה רגשית, ידע רב ויקר ערך על המחלה ועל איך ש'היא' מתנהגת, למדתי איך  ללא מודע יצרתי אותה ובעצם קיבלתי את המפתח לעצור אותה דרך שינוי תודעתי (ותזונתי מאילנה רוגל) . מפגש חיים מכונן!!! 

 

ל.א.

  • Facebook - White Circle

לימור תמיר

054-7640649

goodday1500@gmail.com